Instal S.A Zakład Wentylacji otworzył halę produkcyjną

Renton Park to nie tylko doskonale miejsce na działalność związaną z handlem hurtowym. Hala nadaje się doskonale pod działalność produkcyjną. Dowodem na to, jest otwarcie zakładu wentylacji firmy Instal. Jest to największy producent systemów wentylacyjnych w północno-wschodnim regionie Polski.

 

Eurocash Serwis nowym najemcą Renton Park

Z początkiem roku firma Eurocash Serwis otworzyła swój oddział przy Hurtowej 4 w Białymstoku.

Eurocash Serwis to lider na rynku dystrybucji wyrobów tytoniowych i produktów impulsowych. Jest również liczącym się dystrybutorem napojów alkoholowych. Specjalizuje się w strefie przykasowej, a asortyment obejmuje m.in. papierosy (tradycyjne i elektroniczne), tytoń i akcesoria tytoniowe, słodycze, baterie, karty telefoniczne, leki dostępne bez recepty, kawy, napoje oraz alkohol. Działalność obejmuje również dostawy towaru do urządzeń vendingowych.
Firma powstała z połączenia dwóch wiodących dystrybutorów produktów impulsowych, KDWT oraz wydzielonej części Kolportera.
Eurocash Serwis liczy ponad 160 filii oraz 13 dużych oddziałów rozmieszczonych po całej Polsce. Firma sprzedaje zarówno bezpośrednio z punktów handlowych usytuowanych w halach Eurocash Cash&Carry, jak i przy pomocy ponad 240 przedstawicieli, zespołu telemarketerów oraz vansellerów.

Kolejne moduły gotowe

Z przyjemnością informujemy, że prace budowlane w naszym obiekcie postępują w szybkim tempie i kolejne moduły są oddawane najemcom. Miło nam powitać wśród najemców firmę 4REF specjalizującą się w chłodnictwie i klimatyzacji.